09 stycznia, 2012

Chwilowe nowe zajęcie

Oj przepraszam bardzo iż ostatnio tak mało się udzielam, a jak już coś stworzę w kuchni to jakoś czasu na publikowanie brak. Jestem ostatnio intensywnie zajęta poszukiwaniem pracy. W życiu bym nie przypuszczała, iż czytanie ogłoszeń i aplikowanie zajmuje tak wiele czasu. Mam nadzieję iż to nowe zajęcie przyniesie w końcu rezultaty. I obiecuję poprawę w kuchni i na blogu. Pozdrawiam wszystkich serdecznie i dziękuję Wam, iż pomimo małego zastoju nadal odwiedzacie Kucharenkę ( właśnie blog przekroczył 10 000 odsłon - dziękuję )


6 komentarzy:

 1. trzymam kciuki i ja za Ciebie !!! Ty masz 10000 odsłon a ja wczoraj przekroczyłam magiczny dla mnie 1000 !!!!!!!!!!
  buźiaki

  OdpowiedzUsuń
 2. Trzymam mocno kciuki, na pewno znajdziesz coś ciekawego dla siebie!
  Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 3. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 4. Powodzenia, życzę Ci cierpliwości i wytrwałości :) Ja szukałam odpowiedniej pracy przez ostatnie miesiące minionego roku. Nie poddałam się łapiąc za byle jaką i Nowy Rok nagrodził wreszcie moją wytrwałość.
  Pozdrawiam

  (edytowałam literówki)

  OdpowiedzUsuń
 5. Robię to samo, tzn. szukam pracy. A w chwilach wolnych od poszukiwań upiekłam Twoje ciasteczka owsiane. Pyszne były, więc dziękuję za inspirację. W ogóle widzę pewną zbieżność gustów między nami:)
  Powodzenia i Tobie, i sobie.
  Mari

  OdpowiedzUsuń
 6. Również i ja życzę Tobie powodzenia i owocnych poszukiwań :-)cieszę się ogromnie, iż ciasteczka smakowały :-) Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń